Що не пропустити на 8-му гастрофестивалі True&Local від «Лавки Традицій»

19 і 20 червня 2021 року в м. Київ,  у мальовничому дворику Villa Verde на вул. Кирилівська, 102, відбудеться фестиваль крафтових виробників True&Local #8  від «Лавки Традицій». Гості  події зможуть познайомитися з локальними українськими фермерами і ремісниками, скуштувати їхню продукцію у зеленому садку серед шумного міста.

Провести вихідні у таємному саду на Подолі, загубитись у зелені, слухати джаз у виконанні Yuriy Seredin Quartet і куштувати крафтові продукти… Звучить як ідеальний план на вихідні? Тоді приходьте знайомитися з локальними виробниками на True&Local #8  від «Лавки Традицій», який цього року відбудеться на квітучій локації Villa Verde (Кирилівська, 102).

Фермерський та ремісничий маркет

30 фермерів і крафтових виробників не лише пригощатимуть сирами, м’ясом, соусами та спеціями, а й поділяться історіями їхнього створення. А продукти, що сподобаються найбільше, можна придбати. 

Крім їжі та напоїв, на True&Local #8 будуть предмети домашнього затишку від українських ремісників — кераміка, текстиль, свічки ручної роботи. А ферма Villa Verde представить окремий корнер зі свіжими квітами.

Фудкорт локальної продукції

На True&Local #8 працюватиме фудкорт. На ньому варто скуштувати сосиски та реберця BBQ від українських артизанів Savin Product і «Димне м’ясо від Тараса», сир халумі на грилі від майстерні «Чізарня», равлики у соусах з української равликової ферми. Для веганів підготували хумус і снеки з льону, а також сендвічі від Orang+utan. На десерт — морозиво від Honey, кава від FEELtrd, авторські лимонади та комбучі від Eat Easy. І звісно, лінійка натуральних сидрів Berryland та локальні й природні вина.

Що послухати й відвідати?

  • У присутності гостей розріжуть дві розкішні голови супервитриманого українського сиру для дегустації та розкажуть, що таке традиційні шовдра, мацик, каврук.
  • Любителям ритуалів – чайні церемонії від травника у 4 поколінні з медовим пейрінгом.
  • Лекторій і чуттєвий досвід «Стежка відчуттів» від Slow Food Ukraine, щоб навчитися помічати найтонші відтінки, пробувати, вивчати і смакувати як їжу, так і життя в цілому.
  • Лекцію з дегустацією сирів від формаж’є Романа Хаєцького, аби дізнатися більше про різні види сиру, їхню історію, як  подавати, з чим парувати та як зберігати. 
  • Суботню вечерю з шефами проєкту «ТОПОТ» та недільний бранч, присвячений темі Food Waste, якщо хочете спробувати щось виняткове. Долучитися до цих двох подій можна за окремими квитками.
  • Для дітей — музей овочів «Картата Потата».

Купувати фермерські продукти та розраховуватися на фудкорті можна Mastercard — у такому разі гарантована знижка 10%. Вхід на обидва дні фестивалю безкоштовний.

Довідка про «Лавку Традицій»

«Лавка Традицій» — проєкт «Сільпо» з підтримки та розвитку українських фермерів і крафтових виробників. 

Мета проєкту — показати, що Україна багата на гастрономічні традиції, підтримати виробників, які створюють натуральні смачні продукти, використовуючи традиційні національні рецепти та експериментуючи.

«Лавка Традицій» працює з 2011 року і, крім розширення точок продажу для маленьких виробників, регулярно проводить фестивалі локальної гастрономії True&Local, розвиває місцевий туризм — влаштовує для гостей «Агромандри» — подорожі на ферми крафтових виробників. А для фудпідприємців-початківців працює освітній проєкт «Фудпросвіта».

x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK