В Україні з'явилися чорні абрикоси

Фахівці підприємства «Підгур'ївське» з села Мічуріне на Миколаївщині, яке займається вирощуванням сертифікованих саджанців фруктових дерев, на своїй експериментально-дослідній ділянці виростили врожай чорних абрикосів.

Про це розповів агроном Віктор Бушилов, повідомляє «Укрінформ».

«На своїй експериментально-дослідніцькій ділянці ми виростили врожай чорних абрикосів. За смаковими якостями вони такі ж соковиті і солодкі, з оранжевою м'якоттю, як і традиційні. Середній розмір плода 50-80 грамів, але вони мають чорний колір, що надає їм оригінальності», - розповідає Бушилов.

За його словами, цей гібрид вивели шляхом схрещування абрикоса й аличі. Незвичайні абрикоси відрізняються пізнім весняним цвітінням, тому більш захищені від можливих заморозків.

Свого часу Бушилов побачив такі абрикоси в одному з садів і загорівся розвести такі ж у себе. Йому це вдалося. Отже, сьогодні підприємство має можливість вирощувати і реалізувати такі саджанці всім бажаючим. Ціни на них практично такі ж, як і на звичні жовті та помаранчеві абрикоси.

«Єдине, що потрібно - бажання цим займатися. Ми можемо виростити до 10 тисяч таких саджанців, якщо буде таке замовлення. Правда, на це піде 2 роки. Адже сад - копітка робота, і за місяць-два дерево не виросте», - стверджує агроном.

Творці чорних абрикосів плекають надію, що їх незвичайні фрукти зацікавлять заклади харчування, ресторани, мережі супермаркетів. І тому попит на саджанці буде чималий.

Читай также: Украинский селекционер вывел фиолетовую кукурузу

Нагадаємо, раніше ми роповідали про те, чим корисний та чим небезпечний абрикос та радили, які десерти приготувати з цих плодів

x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK