19 серпня - День пасічника України: як привітати бджолярів

День пасічника - професійне свято бджолярів, яке щорічно відзначається в Україні 19 серпня. Це свято встановлене Указом Президента країни № 815/97 від 15 серпня 1997 року, на підтримку ініціативи Міністерства агропромислового комплексу України та Спілки пасічників України.

У день святкування згадують двох перших видатних пасічників України - Петра Прокоповича (1775-1850) і Миколу Витвицького (1764-1853).

Читай также: Медовый кекс с грушами "Бабушке и не снилось": пошаговый рецепт

Зазвичай в цей день проводяться конференції, засідання круглих столів, фестиваль і парад пасічників, на яких представляється медова продукція бджолярів і фірм України. Крім того, проходить презентація нової виданої літератури з бджільництва і, безсумнівно, дегустація меду та іншої медової продукції.

Якщо серед ваших друзів є пасічники, не забудьте привітати їх з професійним святом. 

Привітання для пасічників

Від всіх хто боїться бджіл, але любить мед,
Від всіх в кого болить горло, але немає власної пасіки,
Від усіх тих, хто знає ціну праці пасічника,
Від усіх медоїдів - Вам велике спасибі!!!
З професійним святом, з днем пасічника!!!
Щастя, здоров'я і довголіття!!!

Гречка на полі цвіте,
До вуликів Пасічник йде.
ВІН, як бджоли, працьовитий,
Мед у нього - СМАКОВИТИЙ!

Вітаємо з днем бджолярства,
Тобі щороку побажаємо
щоб меди медились,
щоб рої роїлись,
а пасічники не журились.

"Бджолярів з давніх-давен шанували на українській землі. Протягом сторіч виготовлення меду з кропіткого ремесла перетворилося на справжнє мистецтво. Його секрети відкриваються лише дбайливим і працьовитим.

Мед на столі – радість у господі. З ним українці відзначають свята, частують гостей, лікують недуги. Старовинні рецепти медових страв є безцінною реліквією, яку ми маємо берегти для нащадків.

Честь і хвала трудівникам пасік, які приносять до столу українців неповторний дар землі та сонця. Велика подяка вам за наполегливість, вірність народним традиціям, любов до своєї землі.

Нехай добробут, радість творчості, відчуття гармонії з природою стануть винагородою всім українським бджолярам за терпіння та труд.

Читай также: Медовые молочные коктейли: лучшие рецепты

З Днем пасічника України! Спасибі вам за солодку працю! І не знайти іншої долини, Де мед солодше наберуть! Трудіться довго і щасливо! Нехай плоди принесуть прибуток, А бджоли так неквапливо Побільше меду запасуть!"
 

Я на пасіку піду, Бджоляра я знайду Його з святом привітаю, Багато меду побажаю! Хай сяє Україна, Нехай буде непереможна, І поля, нехай цвітуть, Багато меду нам дадуть!

Читай также: Мед - хорошо ли он заменяет сахар?

Нагадаємо, раніше ми розповідали, як купити смачний натуральний мед та ділилися рецептом смачних тортів-Медовиків

x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK