Яка кава підходить вам за Зодіаком

Фото: www.istockphoto.com

Еспресо, латте, а може фраппе ? Чи пов'язана кава, яку ми п'ємо, з нашим знаком Зодіаку? Виявляється, так! Дізнайтеся, який напій найкраще підходить вашому знаку.

Більшість із нас п'ють каву один раз на день. Хтось робить його власноруч вранці, але з розвитком кав'ярень, дедалі більше людей просто вдень виходять у кав'ярню та замовляють каву. А чи замислювалися ви, чи відповідає кава, яку ви п'єте, вашому знаку Зодіаку? Виявляється, наш вибір (включаючи вибір кави) пов'язаний із гороскопом. Ви не повірите, але ми часто тягнемося до напою, який гармоніює з нашим характером. Наприклад, Скорпіони ніколи не зупиняються на досягнутому, вони живуть дуже швидко і інтенсивно, тому вони вибирають подвійний еспресо, який відповідає їм за своїм характером. Так само і з іншими знаками.

Овен (21 березня – 19 квітня): еспресо

Овни відважні, сміливі та енергійні. Вони багато займаються спортом і щодня ставлять перед собою нові завдання, тому їхня улюблена кава - еспресо (бажано подвійний). Почніть день із заряду додаткової енергії, щоб мати сили для досягнення своїх цілей.

Телець (20 квітня – 20 травня): капучино

Тільці твердо тримаються ногами, за вдачею вони спокійні та врівноважені особистості. Велика чашка капучіно ідеально відповідає їхній індивідуальності, оскільки вони люблять розкіш, яка в даному випадку символізується густою піною.

Близнюки (21 травня – 20 червня): латте

Близнюки дуже товариські і люблять довгі розмови. У той же час вони часто не можуть визначитися, чого вони зараз хочуть, що люблять. Через що їх переваги, зокрема щодо кави, часто змінюються. Проте з погляду їхнього темпераменту латте з великою кількістю спіненого молока – найкращий варіант. Великої чашки вистачить на довгу розмову.

Фото: www.istockphoto.com

Рак (21 червня – 22 липня): мокка

Раки - дуже чутливі та тендітні люди. Вони також великі романтики, і замість міцної кави воліють витончений ніжний мокко - кава з молоком і шоколадом.

Лев (23 липня – 22 серпня): Flat White

Якщо говорити просто, то флетт уайт - це кава з молоком для тих, кому капучино здається занадто маленьким, а латте - занадто слабким. Так і Леви, які вимагають особливого підходу. Вони відважні та надзвичайно амбітні. Люди цього знака сповнені рішучості досягати своїх цілей, але їх часто важко задовольнити, тому що вони очікують на виконання обіцянок, які вони дають, та від інших. І часто розчарування від недосконалості інших людей їм допомагає пережити ідеальний напій, не обтяжений широкою популярністю.

Діва (23 серпня - 22 вересня): органічна кава.

Читай также: 5 знаків Зодіаку, які люблять їжу більше за інших

Для вкрай організованих і прискіпливих людей зі знака Діви кави має бути найвищої якості. Тому Діви часто вибирають органічні зерна.

Терези (23 вересня - 22 жовтня): класична кава з молоком.

Кава з молоком - найкращий вибір для добродушних та теплих людей знаку Терезів. Терези прагнуть рівноваги і гармонії в житті, що символізує ідеальний баланс смаків класичної кави з молоком. Щоправда, ті, хто піклується про свою зовнішність, часто замінюють коров'яче молоко на рослинне.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада): еспресо доппіо

Скорпіони люблять жити інтенсивно, що відбивається у подвійному еспресо. Глибокий і чуттєвий, гіркуватий смак міцної кави уособлює складну природу Скорпіонів.

Фото: www.istockphoto.com

Стрілець (22 листопада - 21 грудня): холодна кава.

Вони постійно перебувають у русі і безперервно потребують стимулюючих вражень, тому Стрільці часто вибирають холодну каву, зазвичай латте або макіато.

Козеріг (22 грудня – 19 січня): еспресо в барі

Читай также: Ваш идеальный спиртной напиток по знаку Зодиака

Козерог практичний і дуже добре організований, цінує ці риси в інших. Ось чому вони зазвичай тягнуться до швидкого еспресо, який миттєво заряджає їхню енергію на весь день. З ним їхній розум стає ще більш ясним, а будь-які цілі здаються досяжними.

Водолій (20 січня – 18 лютого): Cold Brew

Холодна кава останнім часом стала хітом і наївно відразу підкорила серце Водолія, що любить нестандартні рішення, Водолія - провидця, мрійника і винахідника, що любить відкривати для себе все нове.

Риби (19 лютого – 20 березня): Espresso Affogato

Їм подобаються м'які та солодкі аромати, тому кавові десерти вони вибирають частіше, ніж кави. Улюблений варіант Риби - Espresso Affogato, ванільне морозиво з чаркою міцного еспресо!

x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK